Kudy k nám?

Spojení MHD: do stanice Slánská

1. ze stanice Anděl tramvají 9, 10 (ve špičce 16)
2. z Bílé hory pěšky nebo autobusem 164
3. z Dejvic (stanice Kafkova) NEBO stanice metra MOTOL autobusem 180
4. z Nových Butovic autobusem 225

Ze zastávky Slánská se vydáte po chodníku pod viaduktem, projdete mezi Mc´Donaldem a Billou.

Jste v ulici Skuteckého, zabočíte vlevo. Pokračujete po pravém chodníku, po levé ruce míjíte dlouhý panelák s šesti vchody.

Za poštovní schránkou odbočíte vpravo na parkoviště.

Uprostřed parkoviště (pokud uděláte čelem vzad uvidíte v dálce semafor) sejdete z mírného kopečka a pokračujete rovně. Po 150 m narazíte na areál MŠ.

stažený soubor       images

Spojení autem:
Je zapotřebí dostat se do ulice Slánská (čtyřproudá spojovací komunikace mezi ulicemi Karlovarská (Praha 6) a

Plzeňská (Praha 5).

Přijíždíte Slánskou směrem od Plzeňské: vjedete do žlutého proskleného tunelu, uprostřed tunelu světelná křižovatka, odbočíte vpravo. Po padesáti metrech odbočíte z hlavní vlevo (do pravého úhlu) a ocitnete se v ulici Skuteckého.

Přijíždíte Slánskou směrem od Karlovarské: vjedete do žlutého proskleného tunelu, uprostřed tunelu světelná křižovatka, odbočíte vlevo. Po padesáti metrech odbočíte z hlavní vlevo (do pravého úhlu) a ocitnete se v ulici Skuteckého. První odbočka doprava, jste v ulici K Trninám. Druhá odbočka doprava je ulice Brunnerova (slepá ulice). Zaparkujte. Na konci ulice stojí mateřská škola Fialka.